O nas

O nas

Przychodnia Weterynaryjna CENTRUM

Przychodnia Weterynaryjna CENTRUM rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Początki nie były łatwe, ale pasja i determinacja mobilizowały nas do szybkiego rozwoju.
W 2010 roku przenieśliśmy się do nowego i przestronnego lokalu, gdzie mogliśmy w pełni rozwinąć skrzydła. Dzięki Funduszom Unijnym wybudowaliśmy nową przychodnię i doposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, zakupiliśmy nowoczesne urządzenia laboratoryjne, diagnostyczne, chirurgiczne etc.
Dzisiaj (2021r.) nasza przychodnia to 7370 zarejestrowanych klientów. Cieszy nas każdy nowy i zadowolony klient, a tym samym jego pupil.

Zawód lekarza weterynarii, to nauka przez całe życie, więc swoje umiejętności i wiedzę doskonalimy uczestnicząc na studiach specjalizacyjnych, warsztatach i konferencjach.
Wiemy, że rozwój jest w naszej pracy konieczny. Dzięki temu możemy zapewnić Waszym pupilom najnowsze standardy leczenia.
Nasz zespół ciągle się dokształca, co bardzo nas cieszy.
Jesteśmy w pełni zaangażowani, otwarci i optymistycznie patrzymy w przyszłość.

Nasze początki

Nasza Przychodnia otrzymała duże wsparcie z Funduszy Unijnych. W 2004 r. złożyliśmy wniosek o udzielenie dotacji inwestycyjnej na realizację projektu „Zakup samochodu specjalnego i aparatury medycznej” w ramach ZPORR. Uzyskaliśmy pozytywna opinię i udało się sfinalizować projekt.

W roku 2010 zostało zrealizowane następne przedsięwzięcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 pod nazwą „Budowa Przychodni Weterynaryjnej oraz zakup sprzętu medycznego i wyposażenia.” Efektem tego projektu jest nasza przychodnia wyposażona w nowoczesny sprzęt do diagnostyki i terapii.